Anasayfa » Mobil » 9 Farklı Ortamda Kamera Karşılaştırması: Google Pixel 3 vs OnePlus 6T
9 Farklı Ortamda Kamera Karşılaştırması: Google Pixel 3 vs OnePlus 6T

9 Farklı Ortamda Kamera Karşılaştırması: Google Pixel 3 vs OnePlus 6T

Akıllı telefonlar arasında en iyi kameraya ve Android’in saf ve en güncel haline sahip Google Pixel 3’ü, OnePlus 6T ile kamera bakımından kıyaslıyoruz.

Pixel 3 de dahil olmak üzere bir Pixel akıllı telefon almak, tasarım odaklı verilen bir karar değildir. Pixel cihazlar; Android’in en saf halini kullanma, en son Android güncellemelerini çıktığı anda alma ve sıradan gözüken bir akıllı telefonda, akıllı telefonlar arasındaki en iyi kameraya sahip olma bakımından son kullanıcıların ilgi odağı olmakta.

Pixel 3’ün, halihazırda, OnePlus 6T’den daha iyi bir kamerası olduğu ortada ancak aralarındaki fark o kadar da açık değil. Bu yazımızda; kamera performansı bakımından en çok beğenilen Google Pixel 3’ü ve tasarımı ve fiyatının düşüklüğü sayesinde gündemde konuşulan OnePlus 6T’nin kamera performansını kıyaslayacağız.

Fotoğraflar ve detaylar bu şekilde. Hangisinin daha iyi olduğuna kendiniz karar vermelisiniz çünkü bunları karşılaştırmak oldukça zor. Her iki kameranın da kendine göre daha iyi olduğu belirli alanları vardır. Pixel 3’ün daha iyi yakınlaştırması ve genel olarak daha iyi performansla çok yönlülüğü nedeniyle bir akıllı telefon üzerinde hala en iyi kameraya sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Pixel 3’ün 800$ ila 900$ arasında, OnePlus 6T’nin ise 550$’a satılması, karar vermemizi kolaylaştırabilir zirâ iki cihaz da çok büyük farklar olmaksızın aynı performansı veriyor ancak aralarında 350~400$ gibi bir fiyat farkı var. Bu durumda OnePlus 6T daha başarılı duruyor. Siz de görüşleriniz yorumlarda belirtebilirsiniz.

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com