Anasayfa » Mobil » Asus Zenfone Max Pro M1, Türkiye’de Satışa Sunuldu
Asus Zenfone Max Pro M1, Türkiye’de Satışa Sunuldu

Asus Zenfone Max Pro M1, Türkiye’de Satışa Sunuldu

Asus’un batarya odaklı akıllı telefonu Pro M1, nihayet Türkiye’de satışa sunuldu. Cihazın satışa sunulması ile birlikte fiyatı da ortaya çıkmış oldu.

Tayvan merkezli bilgisayar ve akıllı telefon üreticisi Asus’un yeni akıllı telefonu ASUS Zenfone Max Pro M1, nihayet Türkiye’de satışa çıktı. Son derece yüksek batarya kapasitesi ile ön plana çıkan ASUS Zenfone Max Pro M1, günümüz akıllı telefonlarının en büyük derdi olan şarj yetmeme sorununu ortadan kaldırıyor.

Klasik çerçeveli bir tasarıma sahip olan ASUS Zenfone Max Pro M1, çift arka kameraya sahip. Bu da cihazın portre modu sunabileceği anlamına geliyor ki günümüzde sıklıkla aranan bir özellik. Ayrıca 8MP çözünürlüğündeki ön kameranın da seviyesin göre kötü bir performans çıkardığı söylenemez.

Giriş-orta seviye özelliklere fakat amiral gemilerini geride bırakan batarya ömrüne sahip olan Asus Zenfone Max Pro M1, Türkiye’de 2.399 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor. Cihazın özelliklerine göre ortalama bir fiyata sahip olduğunu söyleyebiliriz fakat batarya ömrünü önemseyenler için iyi bir tercih olacaktır.

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com