Anasayfa » Mobil » Bu Duvar Kağıtlarını Kullanırsanız, iPhone’unuz Hata Verecek
Bu Duvar Kağıtlarını Kullanırsanız, iPhone’unuz Hata Verecek

Bu Duvar Kağıtlarını Kullanırsanız, iPhone’unuz Hata Verecek

iOS 12.1 güncellemesinin ardından duvar kağıdınızı değiştirerek telefonunuzun ekranında “beklenmedik” görüntüler elde edebilirsiniz.

Twitter kullanıcısı @heyeased tarafından bulunan bu hataların sonucunda klasörleriniz şeffaf hale geliyor. Şeffaf arka plana sahip olmak için telefon duvar kağıdınızı değiştirmeniz ve küçük bir ayar yapmanız gerekiyor.

 

Böyle küçük kusurlar -nadiren de olsa- kullanıcıların keyif aldığı özellikler olabiliyor. Bu hatadan faydalanarak telefonlarınızı daha minimalist hale getirebiliyorsunuz.

İşlemi gerçekleştirmek için takip edilmesi gereken adımlar ise şöyle:

Duvar kağıdını uyguladığınızda dosyalarınız ve ana ekran hattı kayboluyor. Yine de dikkatli gözler ince çizgileri fark edecektir.

Bu arka planların yaratıcısı olan kullanıcı @heyesaed ayrıca paint tarzında yapılmış duvar kağıtları da paylaştı. Bu duvar kağıtları ise telefon arka planı, sembolleri ve ana menüsündeki renklerin farklı gözükmesine sebep oluyor. Bu duvar kağıtlarını indirmek istiyorsanız buradan çentikli buradan da çentiksiz ekranlara uygun versiyonlarına ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com