Anasayfa » Mobil » Garanti Bankası’nın Bol Bol Kampanya Yapıp Ödüller Dağıttığı Mobil Uygulama: BonusFlaş
Garanti Bankası’nın Bol Bol Kampanya Yapıp Ödüller Dağıttığı Mobil Uygulama: BonusFlaş

Garanti Bankası’nın Bol Bol Kampanya Yapıp Ödüller Dağıttığı Mobil Uygulama: BonusFlaş

Türkiye’nin en köklü bankalarından Garanti, dijital çağa uyum sağlarken müşterilerinin memnuniyetini de unutmuyor. BonusFlaş 3 yıldır yaklaşık 6 milyon kullanıcısı tarafından sevilerek kullanılmasıyla kredi kartı deneyiminin ötesine geçmeyi başaran uygulamalardan. Peki BonusFlaş uygulaması, neler sunuyor? Gelin hep birlikte yakından bakalım.

Mobil bankacılık, gelecekte çok daha fazla insanın başvuracağı, en yaygın finansal araçlardan birisi olacak. Bu konuda bankaların başlattığı ve yürüttüğü çeşitli çalışmalar, ülkemizde de milyonlarca kullanıcıya dokunuyor. Garanti Bankası’nın tüm kartlarına yönelik hizmetler sunduğu BonusFlaş, standart hizmetlerin ötesinde bir anlayışa sahip. Ayrıca teknolojik açıdan da kullanıcıya farklı seçenekler sunmak için sürekli yenileniyor.

Garanti Bankası kartlarıyla BonusFlaş’a giriş yapmak mümkün. Hem istediğiniz kampanyalara kolaylıkla katılabiliyor, hem de katıldığınız kampanyaları uygulama içerisindeki kampanya takip ekranından sürekli olarak görüntüleyebiliyorsunuz. Bu da kullanıcıların genelde akıllarına takılan “Kampanyaya katılabildim mi?, Ödülüm ne zaman gelecek?, Ödülümü ne zaman kullanabilirim?” gibi soruları ortadan kaldırıyor.

BonusFlaş’ta yüzlerce kampanya sürekli yenileniyor, her sektörden dilediğiniz kampanyayı görüntüleyebiliyorsunuz. Peki bu kampanyalara nasıl katılabilirsiniz? Uygulama içerisinde herhangi bir kampanya gördüğünüzde, giriş yaptıktan sonra sadece “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız yeterli. Katıldığınız kampanyaları görüntülemek için de ana sayfada bulunan “Kampanya Takip” butonuna dokunabilirsiniz.

Uygulama içerisindeki kampanyaların büyük bir kısmı, sadece BonuşFlaş’a özel olduğu için başka bir uygulamada benzerlerini göremiyorsunuz. Ayrıca  yalnızca size özel daha cazip kampanyalardan da doğrudan haberiniz oluyor.

Uygulama içerisinde, her çarşamba günü yayınlanan Flaş Çarşamba kampanyaları ise en popüler olanlarından. Bu yüzden çarşamba günleri BonuşFlaş’a girip kampanya listesine göz atmayı unutmayın.

Yaklaşık 1700 alışveriş sitesi ve mobil uygulamalarda geçerli olan GarantiPay, tüm Garanti kartlarıyla uyumlu. GarantiPay’i kullanmak için BonusFlaş uygulamasını açıp, ödeme seçeneklerinden GarantiPay seçiliyor, bu aşamada Bonus kullanabiliyor ve taksit sayısı belirlenebiliyor.

GarantiPay’in en güzel tarafı ise kart bilginizi bir kere bile vermenize gerek yok. BonusFlaş’a giriş yaptığınız anda Garanti kartlarınız sizin için hazır eklenmiş oluyor.

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com