Anasayfa » Oyun » Google’ın Yeni Projesiyle Assassin’s Creed Odyssey’i Tarayıcınızda Ücretsiz Oynayın

Google’ın Yeni Projesiyle Assassin’s Creed Odyssey’i Tarayıcınızda Ücretsiz Oynayın

Google’ın yeni devreye soktuğu Project Stream isimli yeni hizmetiyle Assassin’s Creed: Odyssey’i nasıl ücretsiz oynayabileceğinizi açıklıyoruz.

Google’ın bir süredir oyun stream platformu üzerinde çalıştığı dedikoduları en sonunda gerçek oldu. Google, sessiz sedasız bir biçimde Google Stream özelliğini devreye soktu.

Gelecek yıllarda standart haline gelmesi beklenen, oyunları stream ederek oynamanıza izin veren bir sistemdir. Bu sistemde oyunları bilgisayarınıza indirmeniz veya çok üst düzey bir donanıma sahip olmanız gerekmez. Nitekim oyunlar bir başka bilgisayarda çalıştırılır; anlık olarak sizin ekranınıza düşer.

Project Stream’in beta sürümü Ocak ayına kadar devam edecek ve bu vakte kadar Assassin’s Creed: Odyssey’e hiçbir ücret ödemeden erişim sağlayabileceksiniz.

Project Stream’in şu an için sadece ABD’deki kullanıcılar için yayınlanmış olduğu bilgisini paylaşmalıyız. VPN ile ABD üzerinden giriş sağlamayı deneyebilirsiniz ancak hız sorunu yaşamanız olası. Project Stream’in ülkemizde de hizmete girmesini beklemek en sağlıklısı olacaktır.

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com