Anasayfa » Mobil » Katlanabilir Ekrana Sahip Samsung Galaxy Flex Nasıl Bir Fiyata Sahip Olacak?
Katlanabilir Ekrana Sahip Samsung Galaxy Flex Nasıl Bir Fiyata Sahip Olacak?

Katlanabilir Ekrana Sahip Samsung Galaxy Flex Nasıl Bir Fiyata Sahip Olacak?

Samsung,’un San Fransico’da tanıttığı katlanabilir ekrana sahip Galaxy Flex’in fiyatı nasıl olacak?

Gizmodo UK üzerinden açıklanan bilgilere göre (resmi değil), tam anlamıyla katlanabilir ilk telefon olacak Galaxy Flex’in fiyatını öğreniyoruz. Adını açıklamayan bir Samsung çalışanı tarafından sızdırılan bilgiler doğrultusunda, katlanabilir telefonun fiyatı 1500/2000 pound aralığında piyasaya sürülecek.

Samsung, ilk başlarda telefonu deneme amaçlı olarak sınırlı sayıda üretecek. Yalnızca 1 milyon adet bulunacak olan telefon, bir pazarlama taktiği olarak değil, üretim maliyetinin ve zorluğunun fazla olduğundan dolayı satışının da tuzlu olacağı söyleniyor. Özellikle Türkiye içerisinde bir hayli tuzlu olacak telefon, kullanıcılar tarafından nasıl yorumlar alacak merak konusu. İnternette bulunan diğer bir teori ise telefonun 1 milyon adetle sınırlı olmasından dolayı fiyatının da buna oranla daha yüksek olduğu. Ancak katlanabilir ekran yapmanın maliyetli bir işlem ve yeni bir teknoloji olduğu düşünüldüğünde ilk teorinin gerçekçilik payının daha yüksek bir ihtimali var.

Her ne kadar kullanıcılar açısından herkesin eline geçemeyecek bir ücrete tabii olsa da, gelecek dönemlerde telefonun fiyatının biraz daha aşağı çekilmesi bekleniyor.

Etiketler:
Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com