Anasayfa » Mobil » Meizu, Eskiyen Bataryalar İçin Değişim Programını Duyurdu
Meizu, Eskiyen Bataryalar İçin Değişim Programını Duyurdu

Meizu, Eskiyen Bataryalar İçin Değişim Programını Duyurdu

Akıllı telefonların zamanla eskiyen bataryalarının değiştirilmesi amacıyla Meizu, yeni batarya değişim programını duyurdu.

Meizu, 13$ ücretle kullanıcılarının cihazlarının eskiyen bataryalarını tamamen yeni lityum-iyon pillerle değiştireceği batarya değişim programını duyurdu. Kullanıcılar cihazlarını yetkili bir Meizu servisine götürdüğünde batarya değişimini talep edebilecek ve bu servisten 13$’a yararlanabilecekler.

Meizu diğer teknoloji sektörü devlerinin çoğunluğunun teknik servislerinden bir farklılık yaparak, kullanıcının isteğine göre, bataryası değişmesi gereken cihazınızı evinizden/işinizden veya herhangi bir destinasyondan teslim alma (bir çalışan vasıtasıyla) servisini kullanıcılarına sunmakta. Cihazları garantiye veya koruma programına (sigortaya) sahip kullanıcıların eskiyen bataryaları için hiçbir ücret ödemeleri gerekmezken, daha önce cihazı garantiye veya bir koruma programına dahil olmamış kullanıcılar veyahut garantisinin veya koruma programının süresi geçen kullanıcılar sadece 13$ ücretle cihazlarını en son batarya kapasitesine taşıyabilecekler.

Meizu, batarya değişim programı kapsamında desteklenen cihazların listesini yayınladı. Birçok cihaz bu programa dahil olurken bazı cihazlar programın dışında kaldı. Batarya değişim programına dahil olan cihazların listesi:

Meizu’nun başlatacağı batarya değişim programı ile kullanıcılar, yeni bir cihaz için büyük miktarlarda para ödemeden 13$ gibi düşük bir ücretle cihazlarının daha uzun süre boyunca performansını korumasını sağlayabilecekler.

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com