Anasayfa » Oyun » Naughty Dog: “The Last of Us: Part II’de Son Dokunuşları Yapıyoruz”
Naughty Dog: “The Last of Us: Part II’de Son Dokunuşları Yapıyoruz”

Naughty Dog: “The Last of Us: Part II’de Son Dokunuşları Yapıyoruz”

Naughty Dog tarafınca 2013 senesinde PlayStation 3’e, 2014 senesinde ise PlayStation 4’e çıkarılan The Last of Us oyunu, hem eleştirmenlerden hem de oyunculardan geçer not almayı başarmış ve ikinci oyunu sabırsızlıkla bekleyen birçok fanatik edinmişti.

Oyunun geliştiricisi Naughty Dog’dan meydana getirilen açıklamaya nazaran The Last of Us: Part IIde de son dokunuşlar yapılıyor. Oyun dünyasını takip edenlerin hatırlayabileceği şeklinde ikinci oyunun çıkış zamanı ertelenmişti. 21 Şubat olarak açıklanan ikinci oyunun çıkış zamanı, 29 Mayıs’a çekilmişti.

Geliştirici stüdyo Naughty Dog, ikinci oyunun geliştirme aşamasıyla ilgili yayınladığı duyuruda şu ifadelere yer verdi: “Oyunun geliştirilmesinde son rötuşları yaptığımızı ve siz bunu okurken The Last of Us: Part II’nin üstünde son dokunuşlarında olduğumuzu heyecanla duyuruyoruz. Geliştirmenin bitirilmesi; bizi, yayınlanmaya bir adım daha yaklaştırdı. Son birkaç yıl süresince fazlaca sabırlı davrandığınızı biliyoruz, bu yüzden oyunumuzun son şeklini almasını görmek coşku verici ve fazlaca yakın bir süre içinde elinizde olacağını biliyoruz.”

Naughty Dog, The Last of Us: Part II’nin 27 Şubat ile 1 Mart tarihleri içinde ABD’de düzenlenecek olan PAX East’te oynanabileceğini de deklare etti. Doğrusu bu, fazlaca kısa bir süre içinde oyunla ilgili fazlaca daha çok alabileceğimiz anlamına geliyor.

Peki, sizin The Last of Us: Part II’den beklentileriniz neler? Fikirlerinizi ve oyundan beklentilerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com