Anasayfa » Mobil » Özellikleriyle Amiral Gemilerine Taş Çıkartan Xiaomi Mi 8 Pro Duyuruldu
Özellikleriyle Amiral Gemilerine Taş Çıkartan Xiaomi Mi 8 Pro Duyuruldu

Özellikleriyle Amiral Gemilerine Taş Çıkartan Xiaomi Mi 8 Pro Duyuruldu

Xiaomi’nin amiral gemilerini kıskandıran özelliklere sahip yeni akıllı telefonu Mi 8 Pro resmi olarak tanıtıldı. Ekrana gömülü parmak izi tarayıcı ve kızılötesi yüz tanıma özellikleri ile güvenliği en üst seviyeye çıkaran cihaz, uygun fiyatı ile de dikkat çekiyor.

Mi 8 serisini iki yeni model ile genişleten Xiaomi, Mi 8 Lite ile birlikte Xiaomi Mi 8 Pro’yu da tanıttı. Xiaomi Mi 8 ile son derece benzer özelliklere sahip olan Mi 8 Pro, Snapdragon 845 işlemci, 6GB/8GB RAM seçenekleri ve 128GB dahili depolama alanı ile gerçek bir amiral gemisi.

Mi 8 Pro’yu standart Mi 8 modelinden ayıran en büyük özellik ise bir ekrana gömülü parmak izi tarayıcı ile gelmesi. Söz konusu parmak izi tarayıcı, basınca duyarlı bir şekilde çalışıyor ve cihazda kızılötesi yüz tanıma kilidi de bulunuyor.

Altın ve mavi olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile tanıtılan Xiaomi Mi 8 Pro, 6GB RAM’li versiyonu için 2929 TL, 8GB RAM’li versiyonu için ise 3299 TL fiyat etiketine sahip. Tahmin edebileceğiniz gibi bu fiyat etiketine ülkemizde akıllı telefonlara uygulanan vergiler dahil değil.

Etiketler:
Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com