Anasayfa » Oyun » PlayStation Now Artık PS2 ve PS4 Oyunlarının İndirilmesini Destekliyor
PlayStation Now Artık PS2 ve PS4 Oyunlarının İndirilmesini Destekliyor

PlayStation Now Artık PS2 ve PS4 Oyunlarının İndirilmesini Destekliyor

İnternet bağlantısı üzerinden oyun oynamanıza olanak tanıyan PlayStation Now, artık PlayStation 4 ve PlayStation 2 oyunlarını da destekleyecek.

Aylık üyelik veya 7 günlük deneme sürümü ile PlayStation 3 oyunlarını internet bağlantısı üzerinden oynamanız için geliştirilen PlayStation Now, artık PlayStation 2 ve PlayStation 4 oyunlarını da destekleyecek.

Sony’nin bugün duyurusunu yaptığı sistem, abonelerin PS2 ve PS4 oyunlarının servis kütüphanesine erişmesini sağlıyor. Önümüzdeki birkaç hafta içerisinde hayata geçirilecek olan uygulama, PlayStation Now abonelerinin neredeyse her PlayStation 4 oyununu oynamasına izin verecek. Peki PlayStation Now için minimum bilgisayar gereksinimler nelerdir?

Ancak en iyi performans için aşağıdaki özellikler tavsiye edilir:

Bu noktada sizler de bu uygulamadan yararlanmak istiyorsanız, 25 Eylül’den önce promosyonlu fiyatları kullanabilirsiniz. Şu an için bir aylık kullanım gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar; 9,99 dolara yeni abone olabilirler. Yok beni bir ay kesmez, en az üç ay oyun oynamalıyım diyorsanız da tutar 29.99 dolar olacaktır.

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com