Anasayfa » Oyun » Steam’de Toplam 20 TL Harcayarak Satın Alabileceğiniz En İyi 7 Oyun

Steam’de Toplam 20 TL Harcayarak Satın Alabileceğiniz En İyi 7 Oyun

Steam Sonbahar İndirimleri devam ediyor. Bizde oyun fiyatlarının cep yaktığı son aylara inat, sizler için sadece 20 TL’lik bütçeyle satın alınabilecek en iyi oyunları listeliyoruz.

Düzenli olarak size sunduğumuz Steam listemizde farklı bir yol izleyeceğiz. İndirimde olan oyunların birçoğunu listelemek yerine, elimizdeki 20 TL’yi en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacağız. Bakalım listemizin sonunda kaç güzel oyun biriktirebileceğiz.

Grafikleriyle yeni jenerasyonun bayağı gerisinde olsa da oynanışıyla, sizleri kendine bağlayacak harika bir oyun. Mobil platformlarda da (iOS ve Android) erişebilirsiniz

Yine oldukça minimal bir yapısı olan, buna karşın oynarken beyin yakması muhtemel harika bir bulmaca oyunu.

Sadece klavyenin sağ veya sol tuşlarıyla oynanan mükemmel bir oyun. Bu oyunun uzun süre sizi meşgul etmesine şaşıracaksınız.

İçeriğinde Valve’ın en büyük efsanelerinden Half Life serisi, Portal ve Team Fortress 2’yi barındıran mükemmel bir paket. Üstelik harika bir fiyata.

Plants vs. Zombies serisi her ne kadar son oyunlarıyla bambaşka bir alana kaysa da klasik tower defence oynanışıyla ilk oyun unutulmaz.Eski Fiyat: 10 TL

Listemizde bulmaca türünde türündeki bir başka oyun da Hexcells. Tek kusuru biraz kısa süren oynanış süresi…

Sonrasında gelen 2 yeni oyunla Tomb Raider efsanesini geri getiren ilk oyun. Eğer oynamadıysanız bu fiyata kaçırmayın.

***

Oyunların Toplam Fiyatı: 101 TL

İndirimli Fiyatları: 20.24 TL

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com