Anasayfa » Mobil Uygulamalar » Toplam Değeri 148 TL Olan Kısa Süreliğine Ücretsiz 25 Android Oyun ve Uygulama

Toplam Değeri 148 TL Olan Kısa Süreliğine Ücretsiz 25 Android Oyun ve Uygulama

Android ve iOS geliştiricileri uygulama ve oyunlarını ücretli olarak kullanıcılara sunsalar dahi, belli aralıklarla ürünlerini tamamen ücretsiz yapabiliyorlar. Bu noktada bugün toplam değeri 148 TL olan 25 oyun ve uygulamayı sizler için derledik.

Her hafta düzenli olarak yaptığımız ücretsiz oyun ve uygulamalar serimize, bu haftada hız kesmeden devam ediyoruz. Öyle ki listedeki ürünlerin tümü, önceki haftalarda Google Play’de kullanıcılara ücretli olarak sunuluyordu. Ancak bizler, ürünlerini tanıtmak amacıyla belirli zamanlarda ücretsiz olarak sunan geliştiricilerin hamlelerini her hafta sizin için sıkı sıkıya takip ediyoruz.

İşte bu hafta sizler için seçtiğimiz ve aralarından kendinize uygun içerikler bulabileceğinizi düşündüğümüz 25 oyun, uygulama ve ikon paketi. Bunlara ek olarak, şunu da söylemekte fayda var ki bu ürünler hakkında size verebileceğimiz tek garanti, bu haber yazılırken hepsinin ücretsiz olduğudur. Adından da anlaşılabileceği üzere kısa süreliğine ücretsiz olan bu uygulamalar, her an tekrar ücretli olabilirler. Hal böyle olunca sizlere tavsiyemiz, elinizi çabuk tutmanız yönünde.

İçlerinde oldukça kaliteli oyun, uygulama ve icon paketlerinin bulunduğu bu içerikler arasından sizler de hoşunuza gidenleri cihazınıza indirerek deneyebilirsiniz. Uygulama ismine tıklayarak direk olarak Google Play sayfasına yönlendirileceğiniz içerikler, umuyoruz ki hoşunuza gitmiştir.

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com